Jdi na obsah Jdi na menu
 


Legie Brno - DC MILENIUM ROSICE

13. 12. 2009

 

DC Legie Brno : DC MILENIUM ROSICE 5 : 7

z důvodu indispozice našich dvou klíčových hráčů Máchala a Antonia jsme vyrazili k 10. koluligové soutěže do brněnské restaurace legie ve složení Mamina, Trucker Pekař a Tomš, kde jsme změřili své síly s posledním družstvem v tabulce. A jelikož většina z nás se zůčastnila v sobotu finálového turja Mega touru v Králíkách byly jsme docela unaveni, ale zadařilo se nám.

1. polovina byla s přehlede v naší režii, pouze Tomš prohrál svoji dvouhru a cricket s Pekařem se mu taky nevydařil. V 2. půlce Mamina oři své dvouhře neskóruje  a Tomš ve své douhře  ztrácí velice nešťastně 3. leg na rozhozu středu. Následně Pekař v poslední dvouhře utkání vyhrává nám bod a ve čtyřhně společně s Tomšem vyhrávají zápas. 2. půlka tak končí nerozhodným stavem 3 : 3 a zápas tak vyhráváme 7 : 5.

Největší zásluhu na tomto stavu a výhře má Pekař a Truckerem, kteří poprvé v průběhu soutěže, se pro tentokrát stávají s průměrných hráčů nejsilnější hráči utkání. Ztrácejí pouze každý půl bodu a jejich bodový zisk potřebně přispívá k výhře.

"  Béčkové" složení družstva poprvé vyhrává zápas a nahrazuje tak největší dva tahouny týmu. Za úspěch jim jako předseda klubu děkuji a gratuluji.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář