Jdi na obsah Jdi na menu
 


DC MILENIUM ROSICE - Jednička Orion

12. 10. 2009

DC MILENIUM ROSICE - Jednička Orion  8 : 4  (18 : 11)

Ve 2. kole ligové soutěže jsme přivítaly na domácí půdě družstvo Jednička orion, na kterém jsme potřebovali ukořistit první body, a to se i přes nevydařený úvod podařilo.

K 1. hře nastoupil Máchal, avšak prokletí v podání žen neskóroval. Následován Truckerem,který měl sice blízko k výhře, ale osud vše chtěl zřejmě jinak. Skóre v náš prospěch otevřela až mamina ve 3.hře. K dalšímu odskoku soupeře přispěl Pekař, když zvýšil náskok soupeře na 3:1 a přišla 1.čtyčhra (za nás Máchal a Mamina) A SKÓRUJÍ,stav 3:2. Na řadě je kricket v podání nováčků,kterým radíme co hrát (Pekař a Bárt) a k velkému překvapení kluci nezklamali a vyrovnávají na 3:3. Jako předseda klubu mám dilema jak doporučit hru druhé části a k tomu vzdává hru Bárt ze zdrav.důvodů,ale nakonec je řešení,které se vyplácí. Jako první v 2.polovině nastupuje Trucker a nekecá, otáčí stav utkání poprvé a naposled v Náš prospěch, záhy je následován Pekařem, který má co vracet hráči z 1.půlky a zvyšuje náskok na 5:3. Mamina jde opět třetí a vyhrává případné prodloužení a první bod je na světě. A přichází velké překvapení, Risk v podání nasazení Jany Sukupové se vyplácí a Jana Nás všechny překvapuje ziskem dalších 2 bodů,které nám servíruje na stříbrném podnose a rozhoduje zápas VYHRÁVÁME !!!!!!!!!!Druhá čtyřhra a na řadě je Pekař z Truckerem,kteří prohrávají 3.leg a dovolují tak soupeřům korigovat výsledek na 7:4, avšak soupeř se odevzdaně vzdává v kricketu dvojci Máchal,Trucker.Konec utkání a stav 8:4

Super !!!! a díky Vám "Hola,hola.hola 2.Liga voláááááááá. 

 

Rozhodujicí okamžiky zápasu v pozitivech TELEGRAFICKY:

Lenka Hrubá - otevírá skóre v náš prospěch ve 3.hře a  v 8.hře připisuje bod do tabulky.

Pekař a Bárt - vyrovnávají skóre při 1.kricketu.

Trucker - otáčí stav utkání v náš prospěch a posíla nás do vedení v 1.hře 2.půlky.

Jana Sukupová - při svém debutu v profi soutěži vyhrávááááá svoji 1.hru (4.hra druhé poloviny) a přidává další 2 body do tabulky a tím vyhravá zápas v řádné hrací době.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář