Jdi na obsah Jdi na menu
 


DC MILENIUM ROSICE - DC Kolečko Džunior

10. 1. 2010

DC MILENIUM ROSICE - DC Kolečko Džunior 8 : 4

   V posledním kole první poloviny soutěže jsme přivítaly na svém hracím místě družstvo Džunior ze šipkového klubu DC Kolečko a jelikož toto družstvo doposud bojuje o vítězství ve skupině, bylo náročné zvolit dobrou strategii, která by zaručila bodový přísun v náš prospěch.

Do tohoto utkání jsme vstoupili ne zrovna šťastně, když stav utkání po třech hrách byl 0:3 z pohledu nás jako domácích, díky prohrám Pekaře, Máchala a Truckera, kteří dokázali uhrát každý jen jeden leg. První bod přinesla až Mamina, která sice jeden leg prohrála, ale další dva vyhrála a tím snížila na 1 : 3. Záhy ji následoval Máchal s Pekařem, kteří snížili při první čtyřhře na 2 : 3. Cricket se bohužel nevyvedl Mamině s Truckerem, který již poněkolikáté nedal na rady ostatních a díky vlastní představě o taktice této hry nás připravil o vyrovnání skóre a tak stav po první polovině 2 : 4 pro soupeře. Do 2. poloviny zápasu jsme povolali našeho nejsilnějšího hráče Antonia, který jen když přišel, vnesl do naší hry pohodu a 2. polovina tak byla celá pouze v naší režii a stav 6 : 0 hovořil sám za sebe. Jediný leg soupeřů v táto části uhrál nejmladší hráč soupeřů a zrovna na našem "Toníkovi".

Velký dík však patří všem hráčům, kteří do 2. poloviny zápasu nastoupili a postarali se o vyrovnání zápasu a následně o obrat skóre v náš prospěch.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář