Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistrovství ČR UŠO 2009

22. 11. 2009

     Předposlední listopadovou sobotu proběhlo v Hanácké metropoli (Olomouci) mistrovství ČR v moderních šipkách, ve kterém jsme měli hned dvě želízka v ohni.

     Turnaje o mistryni republiky náš klub a město reprezentovala hráčka Lenka Hrubá,která je silnou oporou našeho družstva a vzorově zastupuje v našem družstvu něžné pohlaví. Důvěru, kterou jsme jí všichni dali nezklamala a ač měla nakročeno k lepšímu výsledku obsadila slušné 13.místo celkového pořadí a pro následující rok je aktuálně 13.hráčka republiky. Nutno však dodat,že je aktuálně i 3.hráčkou Jižní Moravy, což je velice příjemné překvapení.

     V turnaji o mistra ČR nás zastupoval Honza Kaláb, který je po nedávném draftu naší týmovou jedničkou. Svého úkolu se zhostil dá se říct dle minimálního očekávání ač měl stejně jako výše zmíněná Lenka větší ambice na lepší umístění v konečném pořadí obsadil "pouze" 97.příčku výsledkové listiny.Nicméně nutno podotknout,že kategorie mužů je podstatně více početnější a je zde větší konkurence než v kategorii žen.

     Oběma naším hráčům tak tímto děkujeme za příkladnou reprezentaci, gratulujeme jik k dosaženým výsledkům a přejeme další ůspěchy v šipkovém sportu.

                                                        

Za DC MILENIUM ROSICE

Tomáš Homola

(předseda klubu)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář